Firma

O Nas

Firma KĘDZIORA SP. Z O.O. powstała w 1993 roku. 
W znajdującym się w Sochaczewie zakładzie powstawały głównie Drzwi Wewnętrzne Drewniane z drewna meranti oraz Drzwi Stalowe Zewnętrzne.
Początkowo były dostarczane do dużych, krajowych firm deweloperskich i generalnych wykonawców, takich jak Mitex, Echo Investment, czy nieistniejący już Pia Piasecki. Duża część produkcji była sprzedawana poprzez sieć ok. 200 Dealerów. 
W latach 1996 - 2009 ponad połowa produkcji trafiała do sieci marketów budowlanych, w tym LEROY MERLIN, LAPERE, PRAKTIKER, NOMI, OBI oraz BRICOMAN.                                                                         
W 2014 roku Zarząd Spółki podjął decyzję o zaprzestaniu produkcji. Nastąpiła reorganizacja firmy polegająca na podjęciu współpracy z wiodącymi na Polskim rynku Producentami Drzwi i Okien takimi jak: EKO-OKNA, PERFECTDOOR, DERPAL, KR CENTER. 
Oferta sprzedaży firmy została rozszerzona o drzwi PORTY, POLSKONE DRE oraz innych uznanych producentów.
Główni odbiorcy naszych towarów na terenie kraju to przede wszystkim Firmy Budowlane i Generalni Wykonawcy, Deweloperzy oraz Inwestorzy Prywatni oraz Instytucjonalni.  
Dotychczas firma KĘDZIORA dostarczyła, drzwi i okna do tysięcy klientów na terenie całego kraju.                                                                
W 2014 roku rozpoczęliśmy eksport drzwi oraz okien do Norwegii, Izraela oraz Niemiec.
Nasze atuty to 25-letnie doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalną obsługę naszych klientów oraz realizację wszelkich nietypowych zamówień.

Oferujemy Naszym Klientom kompleksową usługę w zakresie doradztwa, produkcji, dostawy i montażu drzwi oraz na życzenie klienta serwisu pogwarancyjnego.Pozostałe kategorieNasze realizacje